צלם לכותל

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

חוגגים אירוע בכותל ומתעדים כל רגע

אתם עומדים בקרוב לחגוג אירוע מרגש ומשמח במיוחד? מצד אחת תוכלו לבחור במתחם אירועים ולמתג את האירוע שלכם כמו כל אחד אחר, אך מצד שני תוכלו לרגש ולהתרגש יותר עם אירוע הנחגג ברחבת הכותל. ברוב המקרים, חגיגת האירועים הפרטיים נקשרת עם המסורת היהודית, כך שרבים בוחרים לקשור בין השמחה ובין המסורת ולחגוג במקום הקדוש ליהדות. "טופ צלמים" חוגגים אתכם את השמחות הגדולות והמרגשות שלכם. כעת, כל שנדרש על מנת להנציח את אותם רגעים קסומים הוא לשלוח אל האירוע שלכם צלם לאירוע בכותל.

צילום אירועים בכותל במחירים הכי זולים!
מחיר מבצע לצילום אירוע בכותל של 2-3 שעות
– צילום עליה לתורה בכותל
– צילום וידאו + סטילס + מגנטים – ניתן להזמין את כל החבילה
– הגדלת תמונות
– דיסק עם כל התמונות מהאירוע
– אפשרות הזמנת צלם לכותל מהיום למחר
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 072-3290-660

יום הולדת יש רק פעם בשנה, בר מצווה פעם בחיים

הילד שלכם גדל בשנה? השנה הזו אתם לא חוגגים עוד יום הולדת, אלא את בר המצווה. בגיל 13, על פי המסורת היהודית, הילדים הקטנים הופכים לגברים צעירים והעליה לתורה מרגשת את ההורים והילדים גם יחד. החלטתם להזמין את כל האורחים שלכם אל רחבת הכותל לטקס מרגש? כעת הזמינו גם צלם לבר מצווה בכותל. לא בכל יום אתם חוגגים לילדכם אירוע כה מרגש, ולא בכל אירוע נוכחים כל המשפחה והחברים הקרובים. צרו לעצמכם אלבום תמונות מרגש המורכב מרצף של רגעים נדירים המגיעים רק פעם אחת בחיים. צלם לכותל כבר בדרך אליכם!

צילום אירועים בכותל – הקווים לדמותו של הצלם המושלם

האתר שלנו עובד עם צלמי אירועים לאירוע בכותל, שכל אחד מהם ראוי לקבל את הג'וב הנחשק והטייטל המחייב: צלם האירוע שלכם. אנחנו מאמינים כי לצד הציוד המקצועי החשוב מאד לקבלת תוצרים מושלמים, ישנה חשיבות גדולה גם לגישה ולאדיבות הצלמים. אנו מתחייבים כי הצלמים שיגיעו אל רחבת הכותל באירוע שלכם, יהיו בעלי תודעת שירות גבוהה ויענו על הדרישות שלכם. החוויה המרגשת שלכם מהכותל ומעיר הבירה ירושלים תהפוך לאלבום תמונות שמח ומרגש.

בר מצווה בכותל

מנציחים את הרגעים, מחבקים את הקדושה

לצד אירועים שונים הנערכים בכותל כמו בר מצווה בכותל, ישנם אירועים נוספים הנערכים ברחבת הכותל. כך לדוגמא עם אירועים מודרכים מבתי הספר שתפקידם לחבר את הילדים למסורת היהודית, וכך גם עם סיורי תגלית של יהודי התפוצות. סיורים שכאלו עבור רבים הינם יוצאי דופן, והייחודיות הרבה שלהם הינה סיבה מספיק טובה להביא אל הסיור צלם. צילום סיור בכותל אינו לא דומה לשום צילום אחר: קדושה, היסטוריה, מורשת ותרבות עשירה בתמונה אחת.

מה אנחנו יכולים להציע לכם ומה מחיר צילום האירועים?

מחירים של צלם לבר מצווה בכותל נעים בין 1000-2200 שקלים. המחיר מוצג בטווח מאחר וכל אירוע נחגג בהיקפים אחרים ואורכו של כל אירוע שונה. חבילת צילום לבר מצוה בכותל מגיעה בפורמטים שונים, ויכולה לכלול שירות של צילום ללא הגבלה, הגדלות על קנבס או זכוכית, מצגת תמונות ואלבומים דיגיטליים. אנחנו נתאים לכם את החבילה המתאימה לכם ביותר ונתעד את האירוע שלכם על הצד המקצועי והיצירתי ביותר.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע