צלם וידאו

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

למצוא צלם זה לא סרט! על צילומי הוידאו לאירועים

כשאתם חוגגים אירוע פרטי או עסקי, אחד מהספקים הראשונים שאיתו אתם יוצרים קשר הוא הצלם. מעבר לכך שמצפה לכם ולאורחים שלכם חוויה גדולה לאורך האירוע עם הפלאשים המתפזרים לכל עבר, הדבר האמיתי שיוצא לכם מחבילת הצילום הוא היכולת ליהנות מתיעוד מרגש של הרגעים היפים שלכם. אנחנו, ב"טופ צלמים", מזמינים אתכם לא להסתפק רק בצילום סטילס באירוע אלא גם בתיעוד הנעשה על ידי צלם וידאו לאירועים. שירות של צילום וידאו דרכנו הינו השירות הטוב ביותר שתקבלו: מקצועיות, חדשנות ומחיר נפלא!

צלם וידאו מקצועי לכל אירוע במחירים נוחים!
צילום וידאו בזול החל מ-1500 ש"ח
– צילום איכותי כולל עריכת סרט בסיום האירוע
– צוות צלמים מקצועי עם ניסיון של 12 שנה
– צילום אירועים בגישה חדשנית ויצירתית, רף גבוה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 072-3290-660

צלם וידאו זול

 

צלם וידאו – למה כדאי לשלב גם מצלמת וידאו באירוע שלכם?

בעוד חבילת צילום סטילס נרכשת על כל בעלי האירועים, כשזה מגיע אל וידאו לעתים תוהים האם כדאי אכן לשלב צילום מסוג זה. הניסיון שלנו לימד אותנו דבר חשוב: כל אירוע חשוב לכם צריך להיות מתועד גם על ידי צלם וידאו מקצועי. אירועים, מכל סוג, לא נחגגים בכל יום, אלא ישנם הילה של חד פעמיות ואכן, הם לרוב נחגגים רק פעם אחת בחיים. לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, למה שלא תהיה לכם האפשרות ליהנות ממנו שוב ושוב? אנחנו נשלח אל האירוע שלכם צלם וידאו מומלץ שידאג לתיעוד האירוע שלכם מכל זווית – כך שתוכלו להניח את המכשירים הסלולארים בצד ופשוט ליהנות!

 

באילו אירועים כדאי לשלב את מצלמת הוידאו?

כל אירוע שאתם חוגגים ומסתמן כאירוע חשוב ומשמעותי לכם, כדאי לשלב בו את צילום הוידאו. מחפשים צלם וידאו לחתונה? נוכל להתאים לכם חבילת צילום משודרגת הכוללת גם צילום וידאו עם אפקטים. אתם עורכים לאבא או אמא מסיבת הפתעה ועל כן מחפשים צלם אירועים שיבצע עבורכם עבודה של צילום וידאו לימי הולדת? אנחנו נגיע עד לאירוע שלכם ונשדך לכם צלם וידאו בזול כך ששאלת שילוב מצלמת הוידאו באירוע לא תהיה שאלה כלל, אלא סימן קריאה!

 

מצלמים ממעוף הציפור עם צילום וידאו במצלמת רחף

בעוד עבודה של צילום וידאו במצלמת סטילס מאפשרת עבודה יחסית מצומצמת, מצלמות הוידאו המקצועיות עושות עבודה נרחבת יותר ומשודרגת יותר. מי יוצא מכך מרוויח? אתם! עם תוצרים מרהיבים. נוכל להציע באירוע שלכם צילום עם מצלמת רחף, כך שכל האירוע יהיה מתועד גם ממעוף הציפור ויקבל תיוג יוקרתי, אווירה של חלל גדול ועטיפה מפוארת יותר. מצלמות הרחף לבטח מוכרות לכם מרחבות הריקודים באולמות האירועים – בהם הצלמים מגיעים עבור צילום וידאו לחתונה.

צלמי וידאו מקצועיים

עבודה משובחת של צילום ועריכה

עבודות הצילום שלנו הן עבודות הכוללות צילום וידאו כולל עריכה. למה זה חשוב? מאחר ואירועים לעתים אורכים כשעות רבות, ואתם רוצים לקבל את תמצית האירוע לאחר ששעות הצילום עברו עריכה. אנחנו מעניקים לכם שירות מא' ות' הכולל גם את התאמת חבילת הצילום המתאימה לכם לרבות צילום וידאו כתף, אפשרות לעבודה של צילום וידאו בשחור לבן, שדרוג לשירות של צלם וידאו כולל קליפ וכדומה, ולבסוף עורכים את כל השעות שצולמו לידי מזכרת מהאירוע המוענקת לכם מאיתנו!

 

לא זוכרים דבר מהאירוע? אנחנו נזכיר לכם!

גם אם האירוע שלכם הינו אירוע קטן עם קהל מצומצם של אנשים, כדאי לכם ליהנות משירות של צלם וידאו לאירוע קטן. רגע שעובר לא חוזר, אבל לנו כצלמים יש אפשרות להחזיר אתכם לרגעים היפים שלכם! כל אירוע שאתם חוגגים בכל קנה מידה שלא יהיה, יכול להיות מתועד דרכנו. הילדים שלכם מופיעים הקיץ במסיבת הסיום שלהם? צילום הופעות בוידאו יכול להיות מתנה נפלאה עבורם לסוף השנה! כמו כן, נוכל להעניק לכם תיעוד שישרת את כל העובדים שלכם שלא יכלו להגיע אל ההרצאה העסקית עם שירות שלנו של צילום הרצאות בוידאו.

 

תודעת שירות גבוהה

בכל פעם שהצלמים שלנו יוצאים לאירוע, יש להם תקווה קטנה בלב: להוציא גם אתכם מרוצים! על כן, אין כל חשיבות אם האירוע הבא שלנו הוא לטובת צילום וידאו לבר מצווה, או אם אנחנו שולחים אליכם צלם וידאו זול לחתונה – אתם מקבלים דרך קבע את הטוב ביותר! יחד איתכם נבחר את חבילת הצילום הכוללת את מספר המצלמות, האם יגיע אליכם צלם וידאו עם מסך כבוי או צלם וידאו dslr. אנחנו משתפים אתכם בכל חלק בתהליך והופכים גם אתכם ללקוחות מרוצים שלנו!

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע