צילומי טראש

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

שוקלים לעשות צילומי טראש? דברו איתנו

אחד הרעיונות המדליקים הוא לבצע צילומי טראש דה דרס כמה ימים או כמה שבועות לפני החתונה. 

מגוון רעיונות מקוריים לצילומי טראש
כולל אפשרות לצילום וידאו + סטילס
כולל אביזרים במיוחד עבורכם
להצעת מחיר חינם חייגו כעת:
072-3290-660

צילומי טראש

מהם צילומי טראש?

מדובר בצילומים מצחיקים שבהם בני הזוג הורסים לכאורה את בגדי החתונה המעוצבים שלהם, אך למעשה הם לובשים בגדים אחרים שאינם מיועדים ליום החתונה. ברוב המקרים הכלה לובשת שמלת כלה אחרת והחתן חליפה שאינה זו שהוא ילבש בחתונה.

בתקופה שלפני החתונה בני הזוג עסוקים מאד בכל ההכנות ויום הצילומים הזה מצליח להוציא מהם את המיטב כיוון שהם משתוללים ומבצעים פעולות מצחיקות שהן בדיוק מה שהם צריכים בתוך ים הסידורים והמטלות השונות הקשורות לחתונה ובמקרים רבים גם לאירועים הנלווים לכך.

איפה ניתן להצטלם? 

כל לוקיישן הוא מושלם עבור צילומי טראש דה דרס, אך בני זוג רבים מעדיפים לבצע אותם בחוף הים. הם מגיעים לאחד החופים היפהפיים, עומדים בשפת המים, בין הסלעים או ליד שובר הגלים, או גבישי המלח ומבצעים פעולות שונות שיהרסו את בגדיהם. חלק מהזוגות נכנסים למים ומתרטבים ואחרים מטפסים על הסלעים ומתלכלכים בדיונות החוליות. 

הבחירה יכולה להיות בכל מקום ברחבי הארץ, נופים המרהיבים של הצפון בגליל העליון, בחרמון, בגליל המערבי כמו בעכו, נהריה או חיפה. בנופים הקסומים ברמת הגולן או באזור העמקים והנחלים.

גם במרכז אפשר לבחור מיקומים קסומים כמו האגם בראשון לציון, חוף הים בתל אביב, פלמחים, הרצליה או כל חוף אחר.

בדרום המגמה היא להצטלם בים המלח לאור הנראות יוצאת הדופן של בני הזוג ליד גבישי המלח, אפשר להתלכלך בבוץ, לצלול באי האלמוגים באילת, או ליהנות מהנוף המדברי עם הגמלים ולהתפלש בדיונות באשדוד או באשקלון. 

מגוון רעיונות לצילומי טראש דה דרס מיוחדים

כיוון שהמטרה היא לייחד את בני הזוג ואת הצילומים שלהם, לצלמים יש שפע של רעיונות מקוריים על צילומים בסיטואציות שבדרך כלל לא מצטלמים בהם. כמו לדוגמה, רכיבה על אופנוע או על טרקטורון בשטח, צביעה של החתן והכלה כולל בגדיהם בצבעים ייעודיים בשלל צבעים, עמידה מתחת למפל שוצף כאשר כל המים יורדים על גופם של בני הזוג, הימצאות על יאכטה מרהיבה בלב ים.

הסרטה של סרט היתולי שכל אחד מהשלבים בו הם מצחיקים וכך בני הזוג נראים במצבים ייחודיים, פעם הם קופצים, אחד מהם קופץ באוויר והשני נח על החוף, שניהם רצים אל עבר השקיעה ועוד. אפשר גם ליצור מצבים קומיים שבהם שופכים על החתן ועל בגדיו רוטב עגבניות שמלכלך אותו לחלוטין ואת הכלה מורחבים בשוקולד למריחה, שגם הופך את שמלתה הלבנה לשמלה חומה. 

אפשר להצטלם כאשר בני הזוג שטים בסירה עם משוטים, כשהם רוכבים על סוסים או נמצאים בקרבתם, כשהם מוקפים בקונפטי בשלל צבעים או בעשן צבעוני. אפשר להשתכשך במי הנחל, לרוץ בין הגפנים בכרמים, או להשתולל בין השבילים בשדות המוריקים וכך להתלכלך ברגבי האדמה. 

איך ליצור צילומי טראש מיוחדים

כאשר הזוגות בוחרים את אחד הרעיונות או מחליטים על רעיון ייחודי משלהם, כמו להצטלם תוך כדי ריקוד סוער, או על עגלה של חקלאים עם כל הירקות והפירות, הם מחפשים את הלוקיישן שיהיה המתאים ביותר לכך, אנחנו בטופ צלמים יכולים לסייע בבחירת המיקום הטוב ביותר עבורכם.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע