צילום תכשיטים

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

צילום תכשיטים בצורה מקצועית

צילום תכשיטים הוא האמצעי המוצלח ביותר עבור פרסום התכשיטים וחשיפתם ברבים באופן ייחודי ויוצא דופן כדי להעצים את נראותו של כל תכשיט וליצור מכירות.

המטרה היא שהצילום האיכותי ידרבן את הלקוח הפוטנציאלי לרכוש את אחד מהתכשיטים היפים שמוצגים באתר האינטרנט או לחלופין בקטלוג המודפס. גולת הכותרת במציאות העכשווית היא לפרסם זאת ברשתות החברתיות שבהן החשיפה היא עצומה כמו פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק ועוד. 

צילום תכשיטים
צילום תכשיטים

מתי נצטרך צלם תכשיטים?

יש צורך בעבודתו המקצועית של צלם תכשיטים כאשר פותחים עסק של תכשיטים, שיש בו פריטים מיוחדים אשר מעוצבים על ידי מעצבי תכשיטים יצירתיים ובעלי מעוף, או לחלופין כשמייצרים קולקציות חדשות. בעלי העסק מעוניינים להחצין את הבידול שלהם ולכן הם שוכרים את שירותיו של צלם תכשיטים מיומן שיצלם את כל אחד מהפריטים בדרך הטובה ביותר.

רבים מהגולשים באינטרנט ומחפשים מוצרים רבים לרכישה דרך הרשת בלי לכתת רגלם ולהגיע עד חנות התכשיטים, כדי לרכוש את המוצרים שלהם. הם גולשים באתרים השונים ובכל אחד מהם הם נחשפים לאופציות שונות של תכשיטים יפהפיים. נותר להם רק לבחור מבין כולם אילו מהם מתאימים לטעם העיצובי האישי שלהם. כאשר כל תכשיט נראה על המסך באופן מדויק באמצעות צילום חד, הרבה יותר קל לקבל החלטות.

רוב הצעירים והצעירות משתמשים באינסטגרם ולכן כאשר מבצעים פרסום ממוקד לקהל יעד זה, זוהי דרך מעולה לפרסם גם תכשיטים של אמן מתחיל ולא מוכר בראשית דרכו אשר מעצב פריטים ייחודיים בקו עיצובי שאינו מוכר. הצלם ידגיש בצילומו המקצועי את הבידול שלו וכך יש סיכויים רבים שהוא יקבל  הזמנות.

אפשר גם לצלם תכשיטים ולהעלות אותם במסגרת סרטוני טיק טוק שזוכים להצלחות גדולות בקרב בני הנוער אך לא רק אצלם. החשיפה בדרך זו היא עצומה וחוצה יבשות ולכן כל מעצב שפריטיו יפורסמו בדרך זו יופתע מההד העצום שהוא יזכה לו.

טיפים לצילום תכשיטים

לצורך הצילומים דרוש מצלמה עם סוגים שונים של עדשות שבאמצעותן יבוצעו צילומי קלוז אפ לכל תכשיט, כדי להבליט את יופיו. הקלוז אפ מתמקד ברובד המיוחד של כל טבעת וכל עגיל כמו ביהלום, באבן חן צבעונית או בנראות המרהיבה של התכשיט המעוצב.

כאשר מצלמים תכשיט רצוי לצלם אותו בזווית של 45 מעלות, כך נוצר נפח לתכשיט או לתליון, כמו כן רצוי שיהיה רקע בהיר מתחת לתכשיט. 

האם לצלם בסמארטפון או במצלמה מקצועית 

צילום תכשיטים חייב להיעשות בעזרת מצלמה מקצועית כדי שכל התמונות יהיו בטיב מעולה. מצלמת סמארטפון נחשבת לאיכותית אך היא לא מגיעה לרמת המקצועיות של המצלמות הידועות כטובות ביותר בעולם. מעבר לכך לצלם מקצועי יש ידע רב לאור הלמידה והניסיון רב השנים שלו ולכן רואים מיד את ההבדל המהותי בין שני סוגי הצילומים. 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע