צילום פדיון

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

פדיון הבן בתיעוד מרגש על ידי צלם מקצועי

אין בחיים עוד הרבה רגעים מרגשים כמו הרגע שבו אתם, ההורים, מביאים חיים לעולם. "טופ צלמים" מגיעים לחגוג ולתעד אתכם את הרגעים המרגשים ביותר בחייכם עם צילום פדיון. צילום האירועים אצלנו מאפשר לכם ליהנות מאינספור אפשרויות: צילום סטילס, צילום וידאו, הגדלות, אלבומי תמונות ועוד. הצוות שיגיע אליכם אל הפידיון הוא צוות צלמים מקצועי שיפזר פלאשים לכל עבר באירוע שלכם!

צילום פדיון הבן כולל הגדלת תמונות!
– אפשרות הזמנת אלבום תמונות

– ניתן להזמין צלם מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 072-3290-660

צלם לפדיון הבן

 

צילום פדיון הבן בבית כנסת או בכל מקום אחר

אתם עורכים את הפידיון בבית הכנסת ולאחר מכן עוברים אל אולם אירועים או בית פרטי כדי להמשיך בחגיגות? אנחנו מתלווים אליכם ומתעדים כל רגע מהאירוע המרגש. ישנם רגעים שלא חוזרים, כך שהתיעוד שאנחנו ניצור עבורכם נוצר את הרגעים המרגשים שלכם שתוכלו להמשיך ולצפות בהם שוב ושוב. צלם לפדיון הבן יצלם כל אחד ואחת מהאורחים שלכם, את הרך הנולד ויערוך גם צילומי משפחה לפני תחילת האירוע. מחפשים צלם לפדיון בזול? אצלנו תמצאו!

הזדמנות נדירה לתיעוד משפחתי מרגש

גם בפידיון הבן אתם נמצאים בסטטוס המארחים, זאת מאחר וקהל של קרובים אליכם מגיע לחגוג איתכם את הרגע המרגש. על מנת להפוך את החוויה לטובה ומרגשת עוד יותר, תוכלו לשלב גם צילום מגנטים לפדיון הבן. אטרקציית המגנטים היא גם מזכרת, שתאפשר לכל אורח ואורח ליהנות משי צנוע מכם.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע