צילום כנסים

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

מתכנסים לצלם אתכם – על תיעוד כנסים

בקרוב מאד אתם עומדים לזנוח את המשרד שלכם לטובת הצגה בכנס נחשב? אתם המארחים והמקימים של כנס יוקרתי שמארח את חוד החנית של בתי העסק ואנשי העסקים בישראל? "טופ צלמים" שולחים אל הכנס שלכם צלם כנסים מומלץ שימתג אתכם כעסק משגשג, מצליח וחזק. גם אנחנו באים לקחת חלק בכנס שלכם עם צילום סטילס לכנסים!

צילום כנסים במחירים מעולים 
– אפשרות הזמנת צלם מהיום להיום
– תמונות סטילס + וידאו לאורך כל הכנס
– אפשרות עריכת קליפ/סרטון קצר של הכנס

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 072-3290-660

צלם לכנסים

 

צילום כנסים – כרטיס הביקור הבא שלכם

גם אם אתם מתארחים בכנס שחברה אחרת הקימה ובעיקר אם אתם המארחים של הכנס, יש לכם הזדמנות נדירה למתג את עצמכם כעסק משגשג ומצליח שלוקח חלק באירוע גדול מימדים. כשם שהשירותים או המוצרים שלכם הכרחיים בכנס שכזה, גם צלם לכנס הכרחי. אנחנו נגיע לתעד את הכנס על כל שלביו: קבלת הפנים, שלב ההרצאות, ארוחת הצהריים ועמדות התערוכה.

 

מאירים את העסק שלכם גם עם צילום וידאו

אנחנו מגיעים אל האירוע שלכם עם צוות מקצועי של צלמים המנוסים בצילום עסקי לרבות צילומי הכנסים. בנוסף לשירות הסטילס, נציע לכם לתעד את האירוע החשוב לעסק שלכם גם עם צילום וידאו לכנסים. עבודת וידאו שונה לחלוטין מעבודת הסטילס, והיא מאפשרת לכם באמצעות התיעוד להעביר תכנים לעובדים שלכם שלא יכלו להגיע אל האירוע, להפיץ אותם במייל וכמובן שלשמור אותם לטובת מצגות ופגישות שונות. מאחר ואנו דבקים בציוד מקצועי בלבד, תוכלו ליהנות גם משירות של צילום dslr לכנסים.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע