צילום בתים

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

צילומי בתים מקצועיים עם טופ צלמים

בעלי נכסים אשר מעוניינים למכור או להשכיר את ביתם, נעזרים באתרי האינטרנט הייעודיים לכך. באתרי האינטרנט האלו מפורסמים בתים ודירות למכירה על ידי אנשים פרטיים וגם על ידי סוכני נדל"ן העובדים באזורי המגורים הללו.

הרושם הראשוני של נראות הבית עבור קנייה או עבור השכרת דירה הוא נושא מאד חשוב. קונה אשר לא מתרשם בפעם הראשונה כשהוא רואה תמונות של דירה מסוימת, יוותר וימשיך בחיפושיו אחר דירה אחרת. לכן צילום בתים חייב להיעשות על ידי צלם מקצועי אשר מכיר את הדרישות בפרויקטים הללו.

מחיר מבצע לצילומי בתים מקצועיים
צלם בתים ונדל"ן עם 20 שנות ניסיון
ציוד מקצועי במיוחד כולל אספקת תמונות באותו היום
מחיר החל מ-499 ש"ח
072-3290-660

צילום בתים
צילום בתים

מתי נצטרך צלם בתים?

מי שמעוניין למכור את ביתו, מזמין צלם בתים המתמחה בצילום נדל"ן. הוא יצלם בשלב ראשון את סביבת המגורים ואת הנראות החיצונית של המבנה. בשלב השני הוא יצלם את המרחב בתוך הבית את חדר השינה, הסלון, המרפסת, חדרי הילדים וחדרי הרחצה. בדרך זו כל מי שמתעניין ברכישת הנכס רואה באופן מדויק את מצבה הפיזי של הדירה. אם מדובר בדירה מעוצבת ויפהפייה, או לחלופין זו דירה מוזנחת שלא שיפצו שנים רבות ולכן הרוכש הפוטנציאלי מביא זאת בחשבון מבחינת הוצאות השיפוץ.

צילום בית באופן מקצועי הוא בעל ערך רב וקיימת סבירות גבוהה שהוא ישפיע על אפקט המכירה. הצלם יבחר את הזוויות הטובות ביותר לצילום הבית באמצעות הציוד המקצועי שלו ולאחר מכן הוא יבצע עריכה וליטוש, כדי שכל אחת מהתמונות תהיה מעולה.

מחירון עבור צילומי בתים

סוג הפרויקט  עלות ממוצעת באזור המרכז בש"ח 
צילום נכס  3,500-500
מחיר לשעת עבודה  250-150
יום צילומים עד 8 שעות  3,600-2,800
צילום דירה בת 3.5 חדרים  1,600-400
צילום דירת air bnb  1,200-500
צילום דירה להשכרה  1,300-1,000
צילום ווילה חדשה  3,500-1,200
צילום עיצוב פנים  3,000-700
צילום וילה או דירת גג עבור המעצב  2,100-1,700
צילום משרד קטן  2,000-1,500

 

איפה אנחנו עובדים?

הצלמים של טופ צלמים מגיעים לכל נקודה ברחבי ישראל בהתאם להזמנתם של הלקוחות. כל אחד מהם מגיע עם מלוא הציוד ומבצע באופן ראוי את כל המשימות.

למה לצלם עם צלם ולא עם הטלפון?

הצילום באמצעות מצלמת הסמרטפון יוצר תוצאה טובה, אך היא לא מספיק טובה ומקצועית כאשר מצלמים בית שמיועד למכירה. זאת כיוון שיש לצלם זאת תוך הדגשות מסוימות, כמו לדוגמה נוף מרהיב שנשקף מהמרפסת, העובדה שאין בתים סמוכים, חדרים שהם גדולים יחסית ועוד.

צילום באמצעות הטלפון אינו בר השוואה לצילום מיומן. מעבר לכך יש הבדל מהותי בין העבודה שמבצע צלם שלמד את כל הסודות המקצועיים, מול צלם חובב שאינו מודע לכל זוויות הצילום והאפקטים הנדרשים. 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע