צלם לאירועי חברה

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

חוגגים עם העובדים ומתעדים את כל החיוכים

אם בכל יום אתם מגיעים אל מקום העבודה שלכם בלבוש פורמלי ומעבירים את זמנכם בין פגישות חשובות, טלפונים ותכניות עסקיות, הרי שבאירוע העסקי שלכם אתם נפרדים מלוח הזמנים הקדחתני לטובת חגיגת ההישגים שלכם, שבירת דיסטנס עם העובדים שלכם ואירוח של צלם לאירועי חברה. אנחנו, ב"טופ צלמים", שמחים להעניק לכם חבילות ייחודית המתאימות לסקטור העסקי ולכל אירועי החברה שלכם. אז היכן באמת מוצאים צלם מומלץ לאירועי חברות? אצלנו!

צילום אירועי חברה במחירים שאסור לפספס!
החל מ-900 ש"ח
– צילום ללא הגבלה
– צילום וידאו HD
– צילום סטילס כולל אלבום דיגיטלי + 2 אלבומים דיגיטליים + סרט קצר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 072-3290-660

צלם לאירועי חברה

צלם לערב חברה – כי את השיאים שלכם מתעדים

לחגוג אירוע חברה הוא לחגוג את השגשוג שלכם, את צוות העובדים הנאמן שלכם ואת ההישגים שצברתם בתור ארגון בשנה האחרונה. צילום אירועי חברה מעניק לכם את האפשרות להתפאר בעסק שהקמתם ובזה שאתם מנהלים. לא משנה אם אתם חוגגים את האירוע שלכם תחת כיפת השמיים או במתחם אירועים סגור – הצלמים שלנו יגיעו אל האירוע שלכם לטובת צילום סטילס לאירועי חברה. אנו מתחייבים לעבודה סופר-מקצועית שתעניק לכם אלבומי תמונות שתוכלו להתגאות בהם.

אתם, העובדים שלכם והפלאשים שלנו

אז מה צריך כדי להכתיר את האירוע העסקי שלכם כהצלחה? לא כל כך הרבה: מקום לחגוג בו את האירוע, צוות העובדים שלכם שמוביל אתכם להצלחות ולהישגים ואותנו עם שירותי הצילום! אירועי החברה כיום נחגגים באינספור דרכים ואינספור לוקיישנים. הצלמים שלנו יגיעו בכל עת ולכל מקום: אירוע החברה שלכם נחגג בעונת החורף? צלם לאירוע חברה בחורף מגיע עד אליכם! החלטתם לקחת את העובדים שלכם הכי רחוק שאפשר מהנוף האורבני הנשקף מהמשרדים? הצלמים שלנו איתכם על קו המים עם עבודת צילום אירוע חברה בים.

מעצבים וממתגים את המשרד עם כל התמונות

אז אולי צלם המסתובב ביניכם לאורך האירוע מוסיף המון לאווירה ומעניק תחושה של אטרקציה של ממש, אך בפועל, לא תאמינו עד כמה תיעוד האירועים שלכם יכול לשרת אתכם! מגיע אליכם צלם לערב מנהלים או צלם לערב גיבוש? התמונות שתקבלו מהצלמים שלנו יוכלו להשתלב במשרדים שלכם בפינות העבודה ואת הקירות הגולמיים במסדרונות תחליף תמונה של כל הצוות מיום הגיבוש. צילום אירועי חברה קטנים או גדולים הוא צילום שמעניק לכם הרבה מעבר לתיעוד רגעי – אלא חוויה נצחית! צילום dslr לאירועי חברה – רק דרכנו!

כוחן של התמונות – ליכוד, גיבוש ותחושת שייכות

הרגע שבו העובדים שלכם מתחבקים, מחייכים ומתמסרים אל הצלם לטובת צילום תמונה משותפת הינו רגע ייחודי וחזק שמלכד את העובדים שלכם. המטרה שלכם היא להפוך את הצוות שלכם למגובש יותר וחזק יותר, ואתם אכן עושים זאת דרך יום הגיבוש. כעת, כל שנותר לכם הוא לקשור ביניהם עוד יותר עם צילום יום גיבוש לעובדים. דמיינו לעצמכם כמה כוח יש לרגע שבו עובדת הרווחה מצטלמת עם מנהלת השכר, ואיזה כוח יש לרגע שבו עובד חדש מחייך אל עבר הפלאשים עם מנהל הצוות שלו. הופכים את הצוות שלכם לחזק יותר עם צלם ליום כיף לעובדים.

צלמים לערב חברה וגיבוש

סרט התדמית הטוב ביותר? סרטון אירוע החברה שלכם

חלק מהתקציב השנתי שלכם מוקצה למיתוג שלכם כעסק. מה אם נגיד לכם כי תוכלו להרוויח יותר מיום החברה והגיבוש שלכם? אם עד היום הייתם עורכים יום צילום ייעודי לטובת מטרות שכאלו, הפעם אתם יכולים לתעל את יום הגיבוש שלכם ולהפיק ממנו הרבה יותר. צילום וידאו לאירוע חברה הוא צילום שיכול לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר ולהפוך את הרגעים מיום הגיבוש שלכם לסרטון תדמית של ממש: ההון האנושי בחברה שלכם הוא ההון שמייצר לכם את ההון ועל כן הוא ההון החשוב לכם ביותר.

 

כל אירוע שאתם חוגגים, אנחנו מצלמים

החלטתם לאחד חגיגות ולערוך את אירוע החברה שלכם בחג הפורים? את מסיבת התחפושות הזאת גם אנחנו לא נרצה לפספס ועל כן נשלח אליכם צלם שיבצע עבורכם עבודת צילום אירוע חברה בפורים. אתם חוגגים את אירוע החברה שלכם בסוף השנה? גם אנחנו נגיע על מנת לתעד את הרגעים היפים שלכם עם צילום אירוע חברה סוף שנה! בכל מקום ובכל זמן, עם כל כמות של אורחים, בקיץ או בחורף, בצהריים או בערב – אנחנו מבצעים עבורכם צילום אירוע חברה בפתיחת שנה, אמצע השנה ובסופה. אתם מחייכים, אנחנו מצלמים.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע