צילום אוכל

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

מחפשים צילום אוכל מקצועי באמת? מצאתם

כדי לקדם עסק בתחום המזון קיימת חשיבות רבה לצילום חד ומקצועי של התפריט או של מנות מסוימות שמפרסמים באמצעי המדיה השונים. תמונות איכותיות של מזון מבליטות את איכותו של האוכל ואת הגוונים של המוצר המוגמר ולכן הן עשויות לגרות את הלקוחות וקיימת סבירות גבוהה שהם יזמינו מנה ספציפית זו.

צלם מזון וסטיילינג עם 20 שנות ניסיון
צילום אוכל מקצועי עם צלם מנוסה
כולל צילום קולינריה
צילום תפריטים למסעדות
החל מ-499 ש"ח בלבד
מחיר מבצע מיוחד
להזמנות חייגו כעת:
072-3290-660

צילום אוכל
צילום אוכל

צילום אוכל מקצועי

צילום אוכל מקצועי מתבצע בעזרת מצלמות בטיב מעולה ועל ידי צלמים מיומנים שהם בעלי ניסיון בתחום זה. הם יודעים כיצד לצלם את האוכל בצורה המיטבית והבולטת ביותר תוך שימוש בכיוונים הנכונים לכל מנה, וזאת על פי הנראות והמיקום שלה כדי ליצור משחקי אור וצל. הדבר החשוב ביותר הוא התאורה אשר יוצרת אור מעל המנה, לאור הניסיון של הצלם הוא יודע באופן מדויק היכן תהיה אלומת האור.

צלם מקצועי מסדר כהלכה את הקומפוזיציה של מרכיבי המנה, כדי שהנראות תהיה מרהיבה ולא יהיה אפשר להתעלם מהצילום שהופך להיות גם אמנותי. אפשר לראות עד כמה חשובה לאנשי המקצוע כל תמונה כיוון שהם בוחנים את המראה הכללי באופציות שונות, עד שהם מגיעים למסקנה מהו הכיוון הנכון של הצילום שייצור תמונה מדהימה ויוצאת דופן. המטרה היא שאפשר יהיה לראות בה כל פרט ופרט וכך להדגיש את איכותם של המוצרים ואת הטריות שלהם. השלב השני יהיה עיבוד וליטוש של התמונות באמצעות תוכנות צילום מקצועיות הדורשות ידע רב כמו פוטושופ.

טיפים לצילום אוכל

לכל צלם מזון יש סגנון משלו לצילום המזון. בהתאם לכך הוא ידגיש את המזון, יעניק לכך רקע או בסיס מיוחד, יקפיד על בחירת כלי אוכל מתאימים כמו לדוגמה צלחות לבנות, כדי שהצבעוניות של פריטי המזון תבלוט מאד, או לחלופין צלחות בגוונים אחרים, שיעניקו נופך מיוחד לאוכל.

כאשר הצלם בוחר בפוקוס הנכון, בתוצר הסופי אפשר יהיה את הטקסטורה על כל אחד מעלי החסה, לאור המומחיות שלו הוא ישתמש בצילומים מסוג זה בעדשה המתאימה ביותר אשר תקלוט גם את האדים העולים מהמנה שהיא חמה וזה עתה הוצאה מהסיר או מהתנור.

האם לצלם בסמארטפון יכול להיות ברמה של מצלמה?

יכולת הצילום של הסמארטפון אינה ברמה של מצלמה מקצועית, אשר כוללת כמה וכמה עדשות ואיש המקצוע משתמש בכל אחת מהן בהתאמה לצורך הספציפי של הצילום. אומנם אפשר להשיג תמונות מרשימות באמצעות הסמארטפון, אך הן לא מגיעות לדרגה שווה. העדיפות היא לביצוע משימות מסוג זה על ידי צלם מקצועי שמצלם באמצעות מצלמות של היצרנים המובילים בעולם ובהתאם לצורך הוא מחליף את העדשות בעת הצילום.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע