מחירון צילום

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

כמה צריך לשלם על צילום האירוע שלכם?

כל אחד שחוגג אירוע רוצה לנגוס ממנו עוד ועוד רגעים. בפועל, האירועים תחומים למספר מוגבל של שעות, ומה שנשאר לכם לאחר מכן הם רק זיכרונות מתוקים להיזכר בהם. כמעט. אנחנו ב"טופ צלמים" מזמינים אתכם ליהנות משירותי צילום מתקדמים עבור כל אירוע וכל רגע מרגש. מחירון צילום אירועים הזמין לכם דרכנו הינו מחירון הוגן שלא ישאיר מקום להתלבטות או ספק: מתעדים את האירוע שלכם! אז כמה עולה צילום אירוע? כל סוגי האירועים וכל סוגי המחירים כאן לפניכם.

 

מה הופך צלם לצלם מקצועי?

הצלמים שיגיעו לאירוע שלכם דרך "טופ צלמים" הם צלמים מקצועיים בעלי ניסיון עשיר בצילום אירועים – קטנים וגדולים. רגע לפני שנציג בפניכם מחירון צילום אירועים, חשוב לנו ליידע אתכם כי אנחנו לא מתפשרים בשום אירוע על איכות הצילום ואיכות הצלם. מה הופך את הצלמים שלנו לנבחרים? הדבר הראשון הוא הניסיון והרזומה העשיר שלהם. אל האירוע שלכם יגיע צלם המנוסה היטב בצילום בכל תנאי – תחת כיפת השמיים או בחלל סגור, אירוע גדול משתתפים או אירוע בוטיק, באירועי קיץ ובאירועי חורף. בנוסף, הציוד בו משתמשים הצלמים שלנו הוא הציוד החדיש והמתקדם ביותר לטובת תוצרים מרהיבים.

 

עלות חבילת הצילום: אילו פרמטרים נלקחים בחשבון?

לא במקרה מחיר צילום בת מצווה אינו דומה למחיר של אירוע אחר. כל אירוע בעל צרכים אחרים והוא מבוסס על חבילות אחרות. לפני שנעניק לכם הצעת מחיר הכוללת את המחיר הסופי, נצטרך להבין את הפרמטרים של האירוע: ראשית, על איזה אירוע מדובר. בנוסף, עלינו להבין האם מדובר על אירוע גדול משתתפים או על אירוע קטן, האם הוא נחגג בחורף או בקיץ, האם הצילום יערך בחלל סגור או פתוח ובעיקר ולפני הכל: באיזו חבילת צילום תהיו מעוניינים. ישנם אלו המעוניינים רק בחבילת צילום סטילס ועל כן אנחנו נציג בפניהם עלות צלם סטילס ליום הולדת שנה לדוגמא, בעוד ישנם אלו המעוניינים בחבילה נרחבת יותר של צילום וידאו, אלבומים דיגיטלים, הגדלות של תמונות ועוד.

 

עומדים תחת החופה – כמה יעלה לכם לתעד את זה?

מחפשים צלם חתונה במחיר שפוי? מסקירה קצרצרה אתם כבר לבטח יודעים כי כל הצילומים הנקשרים עם אירוע החתונה שלכם הינם גבוהים מאד. מחיר צילום חינה מתגלה כגבוהה מאד ובעיקר הצילום של האירוע עצמו. דרכנו אתם מקבלים צלמים מנוסים המציעים חבילות חתונה במחירים נוחים מאד. אנחנו לא עובדים על פי מחיר שעת צילום, אלא מתמחרים לכם מראש חבילה איכותית וכדאית במחיר משתלם. מה תקבלו מאיתנו? מחיר צילום חתונה נע בין 7000-12,000 שקלים, ומאיתנו תקבלו 2 צלמי סטילס, צלם אחד של וידאו, אלבומים, הגדלות לתמונות נבחרות, דיסק עם כל התמונות הערוכות, קליפ חתונה לצד וידאו מלא. לא מעטים אלו החוששים מהתשובה לשאלה כמה עולה שירותי צילום, אך אנחנו גאים להעניק לכם מחירים ייחודים ליום המרגש שלכם! מחיר צלם לחתונה בטבע הינו זהה מבחינת טווח המחירים, אך המחיר הסופי יינתן במעמד הצעת המחיר.

כמה יעלה לכם צלם לחתונה?

 

האם המחירים באירועי החורף נמוכים יותר?

באירועי החורף שירותי הצילום מעט יותר זולים. המשמעות היא כי מחיר צילום עליה לתורה בחורף לדוגמא יהיה זול יותר מאירוע מצווה המתקיים בקיץ. אם מחיר צילום בר מצווה עולה בממוצע בין 2000-5000 שקלים, אתם יכולים בחורף ליהנות מהוזלה המגיעה לעד כ-10% מהמחיר הכולל. אנחנו נשמח להעניק לכם חבילה ייחודית הכוללת צלם סטילס, וידאו, אלבום דיגיטלי וצילום צמוד של כל האירוע – עד כ-6 שעות. מחיר צילום בר מצווה בכותל הינו מחיר זהה ואת הרגעים המרגשים בהם הילד היקר שלכם עושה את המעבר מילדות לבגרות, מתעדים על הצד הטוב ביותר. כך גם עם מסיבות הרווקים והרוקוות: תוהים מה מחיר צלם למסיבת רווקים? העלות הממוצעת נעה בין 800-1800 שקלים והיא רלוונטית לצילום של מגנטים באירוע לא הגבלה. כמה עולה צלם למסיבת רווקות בחורף? קצת פחות – הכל בהתאם לאירוע, מספר המשתתפים והלוקיישן.

צילום אירועים בחורף

 

חוגגים את אירוע הלידה עם צלם מקצועי – כמה עולה צילום ברית?

בשעה טובה נולדו לכם ילד או ילדה? את הרגע המרגש הזה חייבים לנצור ועושים אותו עם צלם מקצועי דרכנו! מחיר יום צילום לאירוע ברית או בריתה נע בין 700-1500 שקלים. המחיר שלנו כולל את צילום הסטילס ללא הדפסות ודיסק עם התמונות הערוכות. מחיר צלמת לאירועים דרכנו הוא מחיר שפוי ונוח ומאפשר לכם ליהנות מתיעוד אידיאלי ומקצועי לאורך 4 שעות באירוע המרגש שלכם. עלות צילום אומנותי עבור המשפחה החדשה בסטודיו עומד על בין 500-2000 שקלים.

 

למה חשוב כל כך לצלם אירועים עסקיים?

מתעניינים לגבי מחיר צילום מוצר או לגבי מחיר צילום כנסים? כפי שחשוב לתעד את השמחות הפרטיות, כך חשוב גם לתעד את כל האירועים העסקיים! אירוע עסקי במידה רבה הוא מפגן הצלחה וניצחון של בית העסק שלכם. אירועים עסקיים שכאלו משקפים את העסק שלכם כעסק חזק ועוצמתי, ואת התמונות תוכלו לשלב מאוחר יותר במשרד שלכם או לשגר אותם כאיגרות במייל. הצלמים שלנו מתעדים את כל סוגי האירועים – החל מיום גיבוש ועד תערוכה עם המון משתתפים. אם אתם רוצים לדוגמא לערוך צילומי תדמית לכל העובדים ולעסק, מחיר צילום תדמית הינו בין 800-2000 שקלים כאשר עומד לרשותכם צלם לאורך כשעתיים, שלבסוף יעניק לכם אלבום עם עד 30 תמונות.

כמה עולה צילום של אירוע חברה? המחיר תלוי בהיקף האירוע, מיקומו ומספר האורחים בו. כל חבילת אירוע מבוססת על תנאים אחרים לרבות מספר הצלמים ומספר האלבומים המופקים. המחיר לאירוע גדול נע בין 5000-10,000 שקלים. כמה עולה צילום אירוע השקה? בהנחה וזו השקה קטנה המחיר הינו בין 1000-4000 שקלים. מה המחיר של צילום הרצאה? המחיר הינו תלוי היקפה ויינתן רק לאחר הבנת הפרמטרים השונים.

 

תיעוד רגעים מרגשים בסטודיו מאובזר היטב

לפעמים לא באמת צריך אירוע גדול כדי להצטלם וליצור אלבום תמונות מרהיב. במידה ותרצו, יהיה ניתן גם להיפגש בסטודיו המאובזר היטב, עם תאורה נכונה וציוד מתקדם. חג הפורים מתקרב ואתם רוצים לצלם את הילד המקסים שלכם עם התחפושת המושקעת? מחירון סטודיו לצילום כמו כל מחירון שלנו, הינו מחירון הוגן ונוח המתאים לכל כיס. כמה עולה צלם סטילס לפורים? המחיר הינו עבור ילד אחד וכולל חצי שעה של צילום. לבסוף, תקבלו דיסק עם עד כ-70 תמונות. והמחיר? בין 130-250 שקלים.

צילום אירוע משפחתי

רגע משפחתי שלכם – מחירון צילום משפחה

אנחנו נשאלים לא מעט לגבי עלות צלם סטילס לאירוע וגם לגבי עלות צלם וידאו לאירוע פרטי גדול. לפעמים, לא צריך סיבה למסיבה כדי לתעד את הרגעים היפים או את האנשים היפים המקיפים אתכם. החלטתם לערוך צילומי משפחה? אנחנו עורכים צילומי משפחה בסטודיו המתחילים ב-500 שקלים ומגיעים עד כ-1500 שקלים, כולל עריכת התמונות. אם תרצו, ניתן יהיה להעתיק את יום הצילומים גם לטבע. לעומת זאת, מחיר יום צילום בגן ילדים יהיה גבוה יותר מאחר ומדובר על יותר ילדים ועל עבודה נרחבת יותר. לקבלת הצעת מחיר צלם ליום המשפחה, דברו איתנו!

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע