5 טיפים מובילים לבחירת תמונה להזמנה לבר מצווה

צרו איתנו קשר

בר מצווה זה לא אירוע רגיל, לא עבור בר השמחה ולא עבור הוריו הנרגשים. התחושה הזו קצת מוזרה. הילד שהיה עד לא מזמן התינוק שלנו, הופך לנער וגבר של ממש. בר מצווה היא הזדמנות של הנער לחגוג יום הולדת והתפקיד שלנו ההורים, להתרגש מהגיעו לגיל מצוות. כל מי שהפיק אירוע בחייו יודע כי אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר זו יצירה של הזמנה בלתי נשכחת לאירוע. ההזמנה היא זו שמספרת לאורחים איזה סוג מסיבה עתידה להתקיים וזו הדרך שלנו לתת לאורחים איזו הצצה למה שעומד להתרחש. אם אתם מכינים הזמנה לכבוד היום הגדול, יש לנו כמה טיפים בשבילכם, טיפים שיעזרו לכם פשוט לבחור תמונה מנצחת. 

טיפ ראשון, לבחור צלם מצויין 

בשביל תמונה מנצחת אנחנו קודם כל צריכים לבחור צלם מעולה. ההמלצה שלנו אגב היא להפוך את יום הצילום ליום מיוחד. יום בו קצת אפשר לצאת מהשגרה, לבחור בגדים יפים ולהכין ממש ספר תמונות לכבוד בר המצווה. בספר התמונות האורחים יקבלו הזדמנות לכתוב ברכות לנער הצעיר, בעוד התמונות שלו מעטרות את האלבום לכל אורכו. התמונות יהפכו גם למזכרת מהממת מיום מיוחד. חוץ מזה, אי אפשר להוציא הזמנות לבר מצווה בלי תמונה מנצחת של הנער החוגג והמאושר. 

טיפ שני, לבחור תמונה המתכתבת עם האופי של האירוע 

אם למשל אתם מזמינים לחגיגות באולם, בחרו תמונה שמשתלבת עם האווירה בצורה הטובה ביותר. אם יש קונספט מסוים לאירוע, למשל, אם הקונספט הוא סביב כדורגל או כל תחביב אחר, בחרו תמונה עבור הזמנות לבר מצווה בה הנער אוחז בפריטים המסמלים את התחביב הזה בצורה הטובה ביותר. 

טיפ שלישי, לא חייבים לבחור בתמונה הרצינית מכולם 

בסוף בר מצווה זה אירוע משפחתי, נעים וכזה המתקיים בקרב האנשים היקרים לנו ביותר. אל תחששו מההזדמנות להשתטות, לעשות קצת שטויות ופשוט לתת לאורחים שלכם סיבה טובה לצחוק מכל הלב. 

טיפ רביעי, הקפידו להניח את הכיתוב בפרופורציה לתמונה 

יש שתי אופציות. אתם יכולים להפיק הזמנה אחת, אשר לכל אורכה מופיעה תמונתו של נער בר המצווה. אתם יכולים להכין הזמנה הבנויה קצת כמו ספר, כך שאפשר יהיה לכתוב מאחור. כך או אחרת, שימו לב ואל תתנו לכל האלמנטים להתנגש האחד עם השני. גם כדי שהתוצאה תהיה אסתטית ונעימה לעין וגם כדי שהאורחים יבינו בדיוק מה כתוב כדי שתהיה להם האפשרות להגיע לאירוע בזמן בלי תקלות מיותרות. 

טיפ חמישי, תנו לנער להשתתף בתהליך הבחירה 

אתם, ההורים, צריכים לזכור כי הילד כבר לא תינוק. הוא יכול בהחלט לבחור עבור עצמו ואנחנו צריכים להיות שם כדי לאפשר לו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בעיניו. לכן, אנחנו תמיד ממליצים להורים הנרגעים ולילדים הצעירים, לשבת ביחד, לבחור את התמונה אותה כולם אוהבים, לעצב את ההזמנה ביחד ולהפוך את הרגעים הללו לרגעים מיוחדים, כאלו שישאירו זיכרון מתוק אצל כל הנוגעים בדבר. 

התייחסו לתהליך בהנאה ובחרו באנשי מקצוע מעולים 

בסוף, בדרך להפקה של בר מצווה אמנם יש הרבה דברים אליהם יש להתייחס, אבל חשוב לזכור כי כל העבודה הקשה, תתורגם לאירוע משמח, בו תחגגו לילד שלכם יום הולדת ובר מצווה. לכן, אנחנו ממליצים לכם ליהנות מתהליך העבודה עד כמה שניתן. אם תרצו לקבל עוד טיפ קטן מאיתנו, כאשר אתם את הספקים שלכם נכון, שום דבר לא יכול לפגום באושר שלכם. אל תפשרו על עבודה עם בית דפוס מקצועי, עם צלם מצויין ועוד. כך תוכלו להוריד מליבכם דאגות קטנות לכל מה שלא חשוב ולהתמקד בעיקר. 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע