צילומי סמאש קייק לבד או עם צלם מקצועי

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

התינוק שלכם גדל והגיע לגיל שנה, והם מתחילים להפוך מתינוקות לפעוטות. אתם רוצים להנציח את הרגע הזה למזכרת לכל החיים, לפיכך הדרך הנפלאה ביותר לציין זאת היא באמצעות צילום. ניתן לצלם בוק של תמונות של התינוק או התינוקת שלכם לבושים בבגדים מתאימים, ובמגוון רחב של פוזות מתוקות,  אך החוויה הכי מדהימה שנעשתה לטרנד לאחרונה ויובאה לישראל מאמריקה היא צילומי סמאש קייק. צילומים אלו כוללים צילום של התינוק בסטודיו מקצועי לבוש בבגדים, המתאימים בדיוק לעוגה, ואז הוא מתפלש בה, ואוכל או מתלכלך עם העוגה, וכל זה מתועד בשלבים על ידי צלם מקצועי, אך מה הם היתרונות של צילומים אלו על ידי צלם מקצועי אולי כדאי לחסוך את הצילום על ידי צלם מקצועי,  ולבצע זאת לבד כל זה בשורות הבאות.

יתרונות צילום סמאש קייק על ידי צלם מקצועי

  • מקצועיות – לצלם מקצועי יש את הציוד הנדרש והמתקדם ביותר לצילום והוא יודע לתפעל אותו היטב בנוסף לכך הוא מבין בענייני צילום וידע לתפוס תמונות מהממות של התינוק שלכם. בנוסף לכך הוא צלם מקצועי בעיקר בצילומים של תינוקות קטנים צריך להיות אדם נחמד ומסביר פנים כדי שהתינוק יוכל להתרגל אליו ושהתמונות יצאו באופן מיטבי.
  • הכנת העוגה – העוגה עשויה ממגוון חומרי גלם איכותיים ומעוצבת ברמה גבוהה, ועשויה בדיוק ובהתאם לצבעים של הביגוד של הנסיך או הנסיכה הקטנים.
  • צילום בסטודיו מקצועי – לטופ צלמים יש סטודיו מיוחד במינו שהוא ממלכה קסומה הוא מעוצב באווירה מיוחדת, שגורמת ישר להורים להרגיש שהצילום יהיה מושלם.
  • העוגה, הרקעים, ובגדי התינוק – תמונה טובה של סמאש קייק מתבצעת בזכות שלושה מרכיבים מושלמים, העוגה, הרקעים, ובגדי התינוק. אצלנו בטופ צלמים קיימים מגוון רחב של סטים מדהימים המותאמים לבנים ולבנות. ניתן להתאים מהסטים אלו את הצבעים המתאימים לעוגה, וכך התמונה הינה מושלמת. בנוסף לכך ניתן לעצב עיצובים מיוחדים של רקעים בהתאם לצבעים שנבחרו לעוגה ולבגדי התינוק או התינוקת.

צילומי גיל שנה ניתן לבצע לפני צילומי סמאש קייק כך התינוק מתרגל אל המקום והצלם או הצלמת, וכך התמונות יצאו יפות יותר. תמונות אלו עם ההורים והאחים נותנות אווירה אחרת לצילום.

יתרונות בצילום לבד

אם אתם אוהבים לעצב וחובבי צילום ורוצים לחסוך את הכסף בצילום מקצועי אתם יכולים לבצע זאת לבד, לשם כך תצרכו לבחור היטב את זמן הצילום בוקר, צהריים, או אחרי הצהריים, הכנת האזור מראש ובגדים מתאימים.

מוגש מטעם אתר הבוק המושלם – צילומי בוק בת מצווה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום אירועים בקורונה

עד 50% הנחה!

מבצע