צילום חתונת חורף: עשה ואל תעשה

צרו איתנו קשר

זוגות אוהבים רבים בוחרים להינשא בחורף, עונה קסומה ורומנטית להפליא. חתונת חורף מחייבת היערכות מיוחדת מבחירת אולם אירועים בעל חלל מקורה המציע גם חוויה קולינארית, שמחממת את הלב ואת בלוטות הטעם ועד ביגוד מתאים וכמובן, התאמת הצילומים לעונה הקרה.

לפניכם ממה כדאי להימנע ומה כדאי לעשות כאשר מצלמים חתונה חורפית:

להפריד בין צילומי חוץ לצילומי פנים

בין אם לגן האירועים או לאולם האירועים הנבחר יש אזור חיצוני ואזור פנימי המופרדים זה מזה, כדאי גם לפצל את הצילומים כך שיהיו לכם תמונות מהאוויר הפתוח ומאזור מקורה וגם לא תהיו חייבים שיתר האורחים יעמדו בקור ויקפאו כאשר אתם מצטלמים רק בשלב החופה.
נסו לתכנן צילומי חוץ זוגיים בחוץ ונצלו היטב את האור הטבעי ככל שאפשר כך שכאשר מדובר בחתונה בשעון חורף, פירושו של דבר, שכדאי לתאם את הצילומים לשעות מוקדמות יחסית לפני שמחשיך בחוץ על מנת למקסם את האור הטבעי. 

זהירות, שמש חורפית וגשמים

שמש חורפית יכולה להיות משמחת מאוד במיוחד אם תכננתם חופה בחוץ וזה אפשרי בשל השמש. עם זאת, צריך לוודא שהיא לא מפריעה לתוצרים המצולמים וגם שלא נוצרים צללים שעשויים להעיב על הצילומים כנ"ל אם יורד גשם, לא רק שרכיבים אלקטרוניים רגישים של המצלמה עלולים להיפגע אלא גם להרוס את הצילומים. נסו לדאוג לכיסויים ניידים או לתכנן צילומים תחת מקומות מקורים. כמובן בהיעדר של תאורה טבעית אפשר לדאוג לפתרונות של תאורה מלאכותית מחמיאה. 

נצלו את היופי של העונה

אמצו את הקסם והיופי המיוחדים של העונה הקרה לצילומי החתונה. בין אם מדובר בביגוד חורפי, עלי שלכת, אולי מעטה של עננים מעל הראשים, גלי הים הסוערים, מטריות דקורטיביות שמוסיפות ללוק הכולל. אפשר להשקיע בצילומים זוהרים עם תוספות של פריטי לבוש כמו כובעים, מעילים, כפפות, מחממי אוזניים, צעיפים, מגפיים וקישוט האירוע בהשראת העונה הקרה.
אם בכל זאת בחרתם להתלבש קיצי גם ביום חורפי רק לטובת הצילומים, כדאי להיעזר במלווים שיעטפו אתכם היטב בין שוט לשוט או בפתרונות חימום שאולי לא יופיעו בתמונות, אבל יעשו היטב את העבודה בחימום שלכם. ניתן גם להוסיף צבעוניות שנותנת קונטרסט מעניין לצבעוניות הקודרת בחוץ על ידי אביזרים בצבעוניות נועזת וססגונית – לא רק אביזרי לבוש או שיער אלא גם עזרים לצילומים כמו פרחים ססגוניים, ספסל צבעוני וכדומה.

צלם מקצועי ללא פשרות

ניתן כמובן גם לפצל את הצילומים המקדימים לאירוע בהתאם לתנאי מזג האוויר ובכל מקרה, הקדימו תרופה למכה על ידי סקירת לוקיישנים מקדימה ומציאת אתרים שיוכלו להתאים לכל מזג אוויר שלא יהיה במיוחד אם יתכנו שינויים פתאומיים גם ביום עצמו. היערכו גם מבחינת העברת הציוד, הבגדים והמלווים שיעזרו לכם לנהל ולהפיק את הצילומים לאור מזג האוויר המאתגר יותר בעונה הקרה. אל תתפשרו על צלם מנוסה, שיודע את העבודה ושאתם מתחברים ואוהבים את סגנון הצילום שלו, כך שתהיו מרוצים גם מהחוויה עצמה ולא פחות חשוב מכך – מאלבום התמונות. 

הצילומים לחתונה הם חוויה בפני עצמה ומזכרת בלתי נשכחת ובתכנונה של חתונת חורף, חשוב לבחור צלם מקצועי מומלץ שיידע ללכוד את הרגעים המאושרים של החיים בעין העדשה בדרך הטובה ביותר. רצוי צלם עם חוות דעת חיוביות וניסיון בצילום חתונות שנערכו בחורף ובכל מקרה, ישנן שגיאות מהן כדאי להימנע בצילומן של חתונות בחורף כמו גם דגשים אליהם כדאי לשים לב כאשר מצלמים אירוע בטמפרטורות נמוכות, על אחת כמה וכמה תחת רוחות סוערות וגשם זלעפות.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

צילום בצל המלחמה

עד 50% הנחה!

מבצע