חבילות צילום לברית או בריתה

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אחד המרכיבים החשובים בכל ברית או בריתה, זה הצילום. בעזרת חבילת צילום ניתן לתעד את האירוע, למזכרת נפלאה שנשארת לכל החיים. בשורות  הבאות נציג כמה דגשים אודות חבילת צילום מושלמת לרגל האירוע המרגש. 

צילום סטילס – לתפוס את הרגעים הגדולים 

חבילת צילום מושלמת יכולה לכלול מרכיבים רבים, צלמים מקצועיים, מגנטים לבריתה וכדומה. אך ראוי להתחיל עם הבסיס של צילום אירועים. הדבר הכי בסיסי ויש אומרים גם הכי חשוב זה צילום סטילס. צלם מנוסה שמצלם בקביעות בבריתות מילה וכן באירועים אחרים, יודע לתפוס במצלמה את הרגעים הכי גדולים. לפעמים אלה הרגעים הקטנים לכאורה, שתופסים את האווירה המשפחתית, שתופסים את הזוויות הכי טובות של בני המשפחה והחברים שבאים לשמוח לרגל המאורע. 

צילום ווידאו – לתפוס את האווירה של האירוע כולו 

לצד צילומי הסטילס, שכאמור תופסים את הרגעים הקטנים או הגדולים, כדאי לשמור למזכרת גם את האווירה של האירוע כולו. ניתן להשיג את זה, על ידי צילום האירוע במצלמות ווידאו מקצועיות. צלם אחד או שניים, תלוי כמובן בגודל האירוע, ישכילו לתפוס את האופי והסגנון, משום שלכל ברית מילה יש אווירה מיוחדת ושונה. השילוב שבין צילומי סטילס באירוע לבין צילומי הווידאו, משמר למזכרת את כל המרכיבים של האירוע. תמיד תוכלו בעתיד לצפות בסרט שלכם או באלבום התמונות, ולהתרגש מחדש. גם הילד או הילדה הקטנים, יוכלו לראות ולהרגיש את החוויה, כשיהיו הרבה יותר גדולים. 

מגנטים שנהוג לחלק לאורחים 

מלבד צילומי ווידאו וסטילס, מאוד מקובל כיום להעניק לאורחים שמגיעים לברית, שי קטן. שי קלאסי הוא מגנט צילום למזכרת. הצלם מצלם את האורחים, לפעמים בקבלת הפנים ולפעמים במהלך האירוע. לאחר מכן הצילום הנאה מודפס במדפסת מיוחדת, על גבי מגנט. לרוב מוסיפים את תאריך האירוע ופרטים נוספים. מזכרת נפלאה מאירוע מרגש, שכולם שמחים לקבל. 

עריכת אלבום או קליפ 

במידה ואתם מחפשים משהו נוסף במסגרת חבילות צילום של ברית או בריתה, ניתן להציג כמה הצעות. למשל, ניתן להזמין בסטודיו מקצועי לצילום, שירות של עריכת אלבום מיוחד. בסטודיו יוכלו להדפיס את כל התמונות הנבחרות ביותר, ולערוך אותם בתוך אלבום מעוצב לתפארת. 

אפשרות נוספת תהיה לערוך קליפ קצר, ממצה אך מרגש. בקליפ הזה מקובל לערוך סרטון קצר אך מיוחד. על בסיס צילום קטעים מהאירוע עצמו וכן בתוספת תמונות, אנימציה, גרפיקה ופס קול, מקבלים ההורים המאושרים יצירה מיוחדת במינה. את הקליפ הזה אפשר לשמור למזכרת או להעלות לרשת החברתית. 

לסיכום, לפני שאתם מתאמים עם צלם זה או אחר, בקשו לדעת על חבילות צילום לברית או לבריתה. בקשו לדעת מה כוללת כל חבילה, אילו שירותים נכללים, מה בדיוק אתם מקבלים. הביאו בחשבון את הניסיון של הצלם ומה גודל הצוות שצפוי להגיע לאירוע שלכם.  

 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו