הכירו 5 טיפים חשובים להפקת אירוע עסקי מוצלח

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אנחנו מבלים חלק ניכר מזמננו במקום העבודה, וההווי המשרדי כבר מזמן אינו כולל רק ישיבות צוות ופגישות עבודה, אלא גם אירועים חברתיים, שמטרתם להגביר את קשרי החברות והעבודה בין העובדים עצמם ובין העובדים לחברה. לכן, ריכזנו עבורכם 5 טיפים חשובים להפקת אירוע עסקי מוצלח

הפקת אירועים

כולנו אוהבים לחגוג וליהנות מאווירה קלילה, אוכל טוב ומוזיקה נעימה, ולא צריך סיבה רשמית לכך. כל זאת כשאנחנו נמצאים בצד החוגג והנהנה, אך כאשר אנחנו אחראים על הפקת אירוע, תהליך ההפקה דורש מיומנויות וכישורים מיוחדים בכדי להצליח להפיק אירוע מושלם, כזה שיתאים למגוון האנשים החוגגים, כך שכולם ייצאו מרוצים.

אמנם בתקופת הקורונה כבר הספקנו כמעט לשכוח מאירועים חברתיים ופגישות עם חברים, אך עם החזרה ההדרגתית לשגרה, אנו מוזמנים ו/או נדרשים לארגן סוגים שונים של אירועים, שמטרתם ליצור חוויות וזיכרונות שיישארו איתנו לאורך זמן.

הפקת אירועים עסקיים

תחום הפקת אירועים הוא תחום רחב ומגוון, החל מיום הולדת, דרך אירועים עסקיים, ועד חתונה. בהפקת אירועים עסקיים עובדי החברה נפגשים בצורה קצת אחרת, חופשית ומהנה, ממה שהורגלו אליה במהלך שגרת העבודה השוטפת.

מלבד פסק הזמן הקליל משגרת העבודה השוטפת, אירועים עסקיים נועדו גם להגביר את המוטיבציה אצל העובדים והרגשה כי החברה חושבת עליהם גם כבני אדם ולא רק כמפיקי תוצרים שונים. לכן, חשוב להשקיע באירוע עסקי, כך שאכן יתאים למגוון העובדים וייצור אווירה חיובית, מהנה ונעימה.

טיפים להפקת אירוע עסקי מוצלח

  • בכדי ליצור אירוע חווייתי ומוצלח, כזה שהעובדים ירגישו שאכן השקיעו בו מחשבה ותכנון, חשוב לבצע היערכות מוקדמת ותכנון הפקה בהתאם לתקציב העומד לרשותכם. בשלב זה מומלץ להכיר את אופי האנשים המגיעים ולהתאים את המוזיקה, האוכל והפעילות כך שכולם ירגישו בנוח.
  • בחרו יום סטנדרטי, ושעה נוחה וזמינה עבור כולם. בכדי להבטיח נוכחות מלאה, רצוי שלא לבצע את האירוע בימים בהם מתקיימים אירועי ספורט מרכזיים ו/או בשעות של הוצאת הילדים מהמסגרות.
  • המוטיב המרכזי בכל אירוע מוצלח הוא האוכל. לכן, מומלץ להתאים את האוכל למגוון האנשים המגיעים- אם מבחינת כשרות, טבעונות או צמחונות.
  • חשבו על פעילות משעשעת או מגבשת- מלבד המפגש הלא פורמלי מחוץ לשעות העבודה, כדאי להכין איזושהי פעילות מיוחדת שתוסיף לאווירה- הרצאה מעניינת או משחק חברתי יכולים להיות רעיון מוצלח.
  • בחרו מיקום מוצלח- מומלץ להתאים את בחירת המיקום לאופי הפעילות המתוכננת. כך לדוגמא, במידה ובחרתם בהרצאה, חשוב שהמיקום יהיה סגור, ממוזג ובעל אקוסטיקה טובה ואם מדובר באירוע חוץ, יש לקחת בחשבון את אילוצי מזג האוויר.

חברת הפקות

הפקת אירוע עסקי אינה תהליך קל לביצוע, ומצריך תכנון ופינוי זמן. במידה ואתם מעוניינים בהפקת אירוע מקצועי, ניתן להיעזר בחברת הפקות מקצועית ומנוסה, שתשדרג לכם את האירוע בכמה רמות.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו