אולמות וגני אירועים – איך תדעו במה לבחור?

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

 ארגון חתונה הוא תהליך מרגש, מחבר וכיפי, אבל הוא בהחלט גם עמוס בהחלטות ובחירות, כאשר יש בשוק האירועים בישראל שפע אדיר, ממש בלתי נתפס של אפשרויות לכל היבט של החתונה שלכם. אין ספק שאחת ההחלטות החשובות, הגדולות ולעיתים המורכבות ביותר היא איפה תקיימו את החתונה שלכם. אולם אירועים או גן אירועים, ואחרי שכבר החלטת על סגנון, איך תדעו במה לבחור? 

בשביל שלא תתבלבלו לגמרי מרוב אפשרויות, הכנו עבורכם טיפים שימושיים ודברים שחשוב לדעת כדי לבחור גן או אולם אירועים שיהיה פשוט מוש! 

קודם כל – גן או אולם?

כדי לצמצם את החיפוש שלכם אחר המקום המושלם לחתונה החלומית שלכם, עליכם קודם כל להחליט ביניכם לבין עצמכם האם אתם רוצים חתונה עם סטייל יוקרתי והשיק של אולם אירועים או דווקא מעדיפים את המרחבים הפתוחים ואת הפסטורליות של גן אירועים. בחירה זו מיד תחתוך את האפשרויות שלכם בערך בחצי ותוכלו להתמקד בשאר הפרמטרים החשובים בבחירת מקום לחתונה.

בכל הארץ יש אולמות וגני אירועים ושני הסוגים מציעים מבחר רחב מאוד מבחינת סגנון, תקציב, אוכל, אפשרויות מיוחדות וכן הלאה. לכן כאן באמת מדובר על העדפה אישית, על בחירה איזה סגנון חתונה אתם רוצים, כמו גם התחשבות בעונה בה אתם מתחתנים – בשיא החורף אתם בכל מקרה צריכים ללכת על האופציה של אולם אירועים ולא גן. 

פרמטרים מרכזיים לצמצום החיפוש שלכם

לבחירת המקום בו תתחתנו נכנסים המון שיקולים ויש שלל פרמטרים שיש לשקול ולקחת בחשבון, חלקם תלויים בכם וחלקם, בין אם תרצו או לא, כנראה פחות תלויים בכם כי יש משפחה, חברים ועוד מכלול היבטים. אלו הפרמטרים החשובים והמשפיעים ביותר על בחירת אולם האירועים או גן האירועים שבו לבסוף תתחתנו. 

  • גודל החתונה ישפיע על גודל המקום: החלום שלכם הוא חתונה ענקית ומטורפת או דווקא חתונה אינטימית עם מעט מאוד מוזמנים קרובים?  גודל החתונה המתוכנן משפיע מהותית על גודל וסוג המקום בו תבחרו להתחתן, גם מבחינת קיבולת פיזית וגם מבחינת התאמה של יתר המרכיבים, בדגש על האוכל. 

  • אזור בארץ: כמובן שחשוב להבין איפה בארץ אתם רוצים להתחתן. האם שניכם מאותו אזור, האם יש עדיפות לאזור מסוים או שיקולים אחרים לבחירת האזור? שוב, בכל אזור יש המון אפשרויות של אולמות וגני אירועים, אך התמקדות באזור מסוים וצמצום גיאוגרפי כמה שיותר מדויק, יעזרו לכם לצמצם אפשרויות ולבחור את זו שהכי טובה עבורכם.


  • תקציב: כמו בכל דבר בחיים, גם באולמות וגני אירועים יש רמות ודרגות של יוקרה, פסיליטיז, מיקום וכן הלאה, כך שיכלים להיות הבדלי תמחור משמעותיים בין אולמות וגנים, אפילו באותו אזור. לכן התקציב העומד לרשותכם הוא פרמטר קריטי, כזה שיכול (וכנראה צריך) לפסול מיד מיקומים החורגים מהתקציב בצורה מהותית. 


  • איכות וסגנון האוכל: נכון שלא בכל מקום אתם חייבים להשתמש בקייטרינג הבית, אבל באולמות וגני אירועים, לרוב זו הבחירה של הזוגות המתחתנים. לכן פרמטר סופר חשוב בבחירת גן או אולם האירועים לחתונה שלכם היא איכות וסגנון האוכל – במיוחד עם אתם "פודיז" בעצמכם. ביחרו מקום שאתם אוהבים ומתלהבים מהאוכל בו והעדיפו חוויה קולינרית על פני אוכל סתמי שרואים באינספור חתונות. 

לבסוף, זו בחירה של טעם אישי שלכם

לאחר כל השיקולים והפרמטרים שהכנסתם לתוך המשוואה, דווקא בגלל שמדובר על חתונה ועל יום כה חשוב ומשמעותי עבורכם כזוג, בחירת גן אירועים או אולם אירועים היא המון שאלה של טעם אישי, של המקומות שאתם הכי מתחברים אליהם ורואים את עצמכם מתחתנים בהם. אז קחו בחשבון את האלמנטים ה"טכניים" והתקציביים, כי הם חשובים, אך כמו באהבה, ביחרו גם באמצעות הלב והאינסטינקטים שלכם. מזל טוב ובהצלחה!

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תיק עבודות

המלצות

חדש בבלוג שלנו

שמעתם על המבצעי חורף שלנו?

עד 50% הנחה!

מבצע